г. Киев, ул. Лютеранская 3

Як подати на аліменти і отримати рішення суду без участі в засіданнях

Юридична компанія Monter Loi стане вашим надійним помічником в результативному вирішенні питання подачі на аліменти без зайвого клопоту і нервів. Всі проблеми ми вирішимо самостійно.

Правове рішення вашої проблеми виконується в кілька етапів:

 1. Оформлення довіреності нотаріусом на стягнення аліментів;
 2. Оплата послуг наших співробітників;
 3. Звернення до судового органу;
 4. Контроль за виконанням процесу.

Щоб досягнути очікуваного результату, наші юристи:

 1. Складають аргументоване заяву з законними підставами для виплати.
 2. Збирають необхідний пакет документів, який стане вирішальним фактором у прийнятті позитивного рішення за позовом.
 3. Виконують все можливе, щоб максимально задовольнити всі вимоги клієнта: спосіб нарахування, заявлена ​​сума, індексація на виплати та інші нюанси.
 4. Контролюємо виконання рішення за позовом.

Наші співробітники стежать за найменшими змінами в законодавстві. Тому ідеально знають відповідь на питання, які стосуються виплати аліментів. Крім того, юристи «Monter Loi» володіють знаннями і в інших областях юриспруденції, тому віртуозно вирішують проблеми навіть при наявності шлюбного контракту, де прописані узгодження, які в даний момент вас не влаштовують.

Ми за справедливість! Тому досягаємо реальних виплат гідних сум

Тільки професіонали можуть завершити справу про встановлення і виплати грошових коштів з позитивним результатом:

 • Перш ніж подати позов до суду, ми завжди шукаємо мирні способи вирішення конфлікту. Тільки коли всі методи, що примушують прийти до угоди, були вичерпані, ми відправляємо позов до суду.
 • Сума виплати аліментів персоніфікована. Тому в кожному індивідуальному випадку вона різна. Але в будь-якому випадку, майстерність наших правознавців дозволяє отримати максимальний розмір виплат.
 • Правовідносини між подружжям не закінчуються на аліменти, суму яких встановить суд. Батьки повинні вносити свій вклад і на додаткові витрати дитини крім щомісячної виплати.
 • Навіть якщо ситуація по аліментах вже розглядалася в суді, але Довірителя не влаштовує рішення, ми допоможемо змінити положення, поліпшивши умови.
 • Тільки кваліфікований юрист зможе грамотно скласти позов, продовжити або відновити виплату аліментів. Без спеціальної підготовки зробити це практично неможливо.
 • Чоловіки, які не хочуть виплачувати аліменти, на жаль, були, є і будуть. Але це не означає, що потрібно поставити крапку в даному питанні. Необхідно звертатися в поліцію, контролювати роботу держвиконавців.

Тільки ідеальне знання законодавства, правильність підготовки документації та досвід рішення такого роду питань допоможуть в досягненні позитивного результату!

Переваги нашої компанії:

 • досвід;
 • висококваліфіковані співробітники;
 • орієнтація на результат;
 • зручність розташування офісу.

Ми допоможемо вам, не втрачайте час і надію! Зателефонуйте нашим співробітникам вже зараз! Також можете звернутися за юридичною консультацією!

Обратный звонок