г. Киев, ул. Лютеранская 3

Про нас

Про компанію «МОНТЕ ЛУА»

“Юридична Компанія” “Монте Луа” була заснована в 2009 році і на сьогоднішній день має статус адвокатського об’єднання. Ми компанія, яка динамічно розвивається і пропонує своїм клієнтам юридичні послуги в різних сферах юридичної практики. Головними пріоритетами нашої діяльності є якісні послуги юриста, що надаються нами, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта, з урахуванням його побажань і специфіки постановки завдання.

Наша компанія об’єднує молодих і цілеспрямованих фахівців – професіоналів своєї справи, які в будь-який момент готові направити всі свої зусилля на надання юридичних послуг нашим клієнтам. Забезпечення професійної правової допомоги з широкого кола юридичних питань.

За час своєї практичної діяльності фахівці Юридичної Компанії «Монте Луа» набули значного досвіду у вирішенні різноманітних і складних завдань, які ставлять перед нами наші клієнти, що дозволило нам надавати першокласні юридичні послуги в Києві.

Основні напрямки надання юридичних послуг:

 • Юридична допомога у досудовому врегулюванні спору (усне та письмове);
 • Юридичнi послуги у наданні усних та письмових консультацій правового характеру з питаннях цивільного, кримінального, земельного, житлового, сімейного трудового та інших галузей законодавства;
 • Надання юридичних послуг з питань представництва і захисту прав та інтересів Клієнта в органах судової влади, органах міністерства внутрішніх справ, органах прокуратури, органах державної влади, інших установах та організаціях та перед фізичними особами.
 • Послуги юриста у: складанні позовної заяви, заяв, клопотань, заперечення проти позову, мирової угоди, апеляційної і касаційної скарги, супровід при виконанні рішення суду;
 • Юридичні послуги в Києві — консультація при зібранні документів та фактів, які можуть бути використані, як докази у суді та складання адвокатських запитів і їх направлення для отримання таких доказів;
 • Юридичні послуги Київ: складання та правовий аналіз договорів;
 • Юридична допомога: повне юридичне обслуговування діяльності компаній, фізичних осіб – підприємців пов’язаних з їх поточною діяльністю;
 • Надання юридичних послуг через участь у переговорах при укладанні угод Клієнтом з третіми особами, при вирішенні розбіжностей, пов’язаних з невиконанням або неналежним виконанням зобов’язань.

Наші послуги

Кожен в житті хоч раз стикається з ситуацією, коли його права порушують. Тому послуги юридичної компанії завжди користуються попитом. Тільки підготовлений професіонал може надати ефективну правову підтримку. Адвокатське об’єднання «Монте Луа» пропонує свою юридичну допомогу у вирішенні найзаплутаніших і, здавалося б, безвихідних ситуаціях.

Послуги адвоката Київ – необхідна підтримка в складних ситуаціях

Порушення прав людини – це щоденна реальність, з якою потрібно боротися. Щоб захистити себе, свою сім’ю, фірму, нерухомість і т.д., мало знати пару законів. Тільки грамотний фахівець, який має досвід роботи в сфері право захисту, може допомагати юридичним або фізичним особам в боротьбі за справедливість.
Юридичні послуги, що надаються професіоналами, це рятівний круг для тисяч жителів нашої країни. Спірних ситуацій, де необхідні знання в області юриспруденції, дуже багато.

Без сприяння кваліфікованого юриста часом не обійтися.

У нас представлені наступні юридичні послуги Київ:

 • консультаційна допомога;
 • підготовка документів;
 • представлення інтересів в суді;
 • допомога в розвитку бізнесу і т.д.

Самостійно впоратися з захистом своїх прав вдається одиницям. Судовий процес вимагає особливих знань, уміння вести стратегічний розмову, а це властиво тільки професіоналові. Самостійна захист не гарантує успіх.

Боязнь звернутися за допомогою до юриста може дорого обійтися. Вирішити проблему, яка тільки з’явилася, набагато простіше, ніж розплутувати справу, яке заплутували роками. Звертайтеся до фахівців на початковій стадії ситуації, що виникла.

Юрист – це посередник між громадськістю і законодавчою системою. Він стає на захист прав людини, яка цього потребує. Не варто ризикувати своєю свободою, честю і матеріальними благами, краще своєчасно звернутися до професіонала.

Пріоритетні юридичні послуги

Послуги адвокатів затребувані в сучасному світі. Тільки досвідчений юрист може допомогти у вирішенні складної правової ситуації. Основними напрямками нашої роботи є:

 • експертиза і аналіз документів;
 • юридична консультація;
 • допомогу у відстоюванні своїх інтересів в суді;
 • переговори з представниками правової системи;
 • складання позовів, скарг і т.д.

І це лише мала частина послуг, які надають наші співробітники. Для кожного клієнта розробляється індивідуальна схема співпраці. Ми робимо все, щоб максимально ефективно вирішити вашу проблему.

Використовуючи наші адвокатські послуги, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, правдивий прогноз і максимальну викладку в рішенні вашого питання. У кожного клієнта своя, ні з чим незрівнянна ситуація, яка вимагає особливого увагу і індивідуальної стратегії.

Ціни на послуги юридичної компанії «Монте Луа»

Юридичні та адвокатські послуги мають доступну, виправдану вартість. З огляду на той факт, що їх робота надає неоціненний вплив на вашу життєву ситуацію, не варто думати про гроші.

Послуги хорошого адвоката просто не можуть коштувати дешево. Адже професіонал, який цінує себе і викладається на повну в рішенні вашої проблеми, повинен мати гідний оклад. Але це не означає, що ціни на послуги адвоката Київ захмарні і дозволити собі ними скористатися можуть одиниці. Ні це не так.

Звертаючись до «вчорашнім» випускникам юридичних вузів, не варто розраховувати на бездоганний результат. У даній сфері важливо мати досвід роботи. Тільки юрист, який маючи базові знання, вирішив тисячу правових ситуацій і має талант в області юриспруденції може гарантувати успіх.

Самостійно вирішити питання, пов’язане з проблемами з законом, практично не реально. Не варто ризикувати, краще довіритися людині, який зможе вам допомогти. Перш ніж відмовитися від послуги юридичної фірми, задумайтеся, чи готові ви ризикнути своєю честю або свободою, заощадивши при цьому енну суму грошей.

Надійна юридична допомога — ваш успіх!

Обратный звонок