г. Киев, ул. Лютеранская 3

Юридична консультація Київ

Юридична консультація
Для отримання повної та незалежної юридичної консультації звертайтеся до наших фахівців прямо зараз.

Юридична консультація в Києві – від 800 грн

Переваги замовлення юридичної консультації:

Юридична консультація в Києві

Команда адвокатів професіоналів

Юридична консультація

Повна конфіденційність

послуга юридична консультація

Індивідуальний підхід

юридична консультація послуга

Представництво фізичних та юридичних осіб

юр консультація в києві

Швидке та ефективне вирішення юридичних питань

Price-100x100

Демократичні ціни

Юридична консультація при підготовці всіх необхідних документів і фактів, які можуть бути використані як докази в суді, складання адвокатських запитів та їх спрямування для отримання таких доказів.

Ціни на юридичні послуги

Юридична допомога в досудовому врегулюванні спору (усне і письмове)від 2000 грн.
Юридична консультаціявід 800 грн.
Складання цивільно-правових договоріввід 1000 грн.

Юридична консультація з будь-яких правових питань

юр консультація

Житлово-комунальні питання

послуги юр консультації

Сімейні справи

послуги юр консультації київ

Консультації з питань нерухомості

tsivilno-pravovi

Цивільно-правові спори

Юридична консультація – це грамотна допомогу фахівця. Тільки досвідчений і талановитий професіонал зможе надати результативну допомогу в вирішенні правового питання.

Що в себе включає юридична консультація

Юридична консультаціяЮридична консультація включає в себе змістовні відповіді на питання, що цікавлять клієнта питання, які містять посилання на чинне законодавство нашої країни. Питання можуть бути пов’язані з будь-якою сферою життя і роботи.

Іноді люди відкладають вирішення проблеми, не бажаючи своєчасно шукати підтримки. Тоді тільки хороший юрист зможе надати допомогу і вирішити, здавалося б, не вирішуване ситуацію. Це можуть бути справи, пов’язані аліментами, спадковими спорами, позбавленням батьківських прав, затягнуті суперечки у цивільних справах, питання з нерухомістю, порушення прав роботодавцем, незаконні позики і т.д. Юристи радять своєчасно звертатися за допомогою і не відкладати рішення складних ситуацій на непередбачений термін. Це допоможе підвищити шанс на успіх у вирішенні проблеми. Отримати консультацію можна безкоштовно, а значить все, що потрібно клієнтові, вчасно зв’язатися з адвокатською компанією. Всі документи, які відправляються в компанію «Монте Луа», не підлягають поширенню і розглядаються конфіденційно. Це важливий принцип в роботі наших співробітників, за який нас поважають клієнти та колеги.

Наша компанія надає кілька видів послуги «юридична консультація в Києві». Ви можете вибрати найбільш зручну для себе:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • безпосередньо в офісі.

Ми дбаємо про комфорт своїх клієнтів, тому готові надати консультацію в будь-якому зручному для вас форматі. Для цього необхідно заздалегідь підготувати суть питання, відсканувати або взяти з собою необхідні документи. Іноді консультанту потрібен час для вивчення проблеми, тоді він попросить вас розповісти ситуацію і вже після відповісти на питання, що цікавлять. Нині дуже популярно використовувати для спілкування з юристом Вайбер. Ця програма дає можливість пересилати документи, швидко листуватися і спілкуватися в будь-який зручний час. Наші юристи швидко відповідають на питання, намагаючись виділити вашу проблему, як пріоритетну. Знайти номер телефону можна на офіційному сайті агентства.

Юридична консультація по e-mail

Консультація юриста може здійснюватися за допомогою спілкування по електронній пошті. Такий формат дає можливість заощадити свій час на особисту зустріч з консультантом. Адреса нашої пошти: monterloi@gmail.com. Для зв’язку необхідно написати в листі свою проблему, докладно розповісти всю історію від початку до кінця, не упускаючи навіть мінімальних деталей. Юрист при першій нагоді прочитає повідомлення і дасть розгорнутий, корисний відповідь. Іноді для отримання повної відповіді необхідно додатково відповісти на питання або переслати скани або копії документів.

Юридична консультація по телефону

Юридична консультація Київ від юристів адвокатського агентства «Монте Луа» може бути виконана по телефону. Для цього не потрібно заздалегідь записуватися. Особливо зручно отримати допомогу такого формату для людей, які проживають в інших регіонах країни. Це не займе багато часу у клієнта. Для зв’язку можна використовувати такі номери: +38 (098) 920-25-37, +38 (093) 723-14-90, +38 (063) 147-93-28.

Юридична консультація в офісі

Юридичні консультації можуть проводитися безпосередньо в офісі компанії. Це класичний формат надання правової допомоги. Також можна домовитися з юристом про зустріч в іншому місці, яке зручно особисто клієнту.

Іноді бувають ситуації, коли особиста зустріч правозахисника і клієнта просто необхідна. Адже юристу важливо уточнити важливі деталі, оцінити емоційну реакцію на ситуацію. Найчастіше справами, для яких потрібна особиста зустріч, є складні шлюборозлучні процеси і розділ спадщини. Особливо якщо допомога потрібна не одному, а відразу декільком людям.

Вибір формату отримання юридичної консультації залежить виключно від клієнта. Співробітники агентства в будь-якому випадку докладуть максимум зусиль, щоб вирішити проблему. Тому консультація адвоката по телефону, електронну адресу або при особистій зустрічі однаково результативна. Просто виберіть зручний для себе спосіб.

Як підготуватися до зустрічі з юристом

Консультація адвоката Київ має на увазі тривалу змістовну бесіду. Щоб вона була найбільш результативною, фахівці радять до неї готуватися. Для цього:

 • подумки проговорите ситуацію, яка вас хвилює;
 • згадайте всі подробиці проблеми;
 • підготуйте документи, які стосуються справи.

Якщо вас цікавлять конкретні відповіді на конкретні питання, краще написати їх письмово. Так і вам, і юристу буде зручніше. Не переживайте, що не зможете зрозуміти, про що говорить правозахисник, він пояснить вам інформацію найбільш зрозумілою мовою, не навантажуючи юридичними термінами і законами. Завжди відповість на додаткові питання, підкаже, що робити далі.

У скільки обійдеться юридична консультація в «Монте Луа»

Скільки коштує консультація юриста, залежить від обраної вами послуги. Це може бути:

 • юридична допомога у досудовому врегулюванні спору (усне і письмове);
 • юридична консультація;
 • складання цивільно-правових договорів.

Консультація юриста Київ ціна в адвокатському об’єднанні «Монте Луа» виправдана результативністю. Досвідчені фахівці допоможуть вирішити найскладніше питання, навіть якщо ви думаєте, що він не вирішуємо. Для зв’язку з фахівцем зателефонуйте указному телефону або зв’яжіться іншим, зручним для вас способом. Замовити консультацію юриста – значить практично вирішити проблему, яка вас мучите роками.

Консультація юриста як основний аргумент у вашій справі

Юридична компанія Monter Loi пропонує Вам компетентні юридичні консультації з широкого спектру правових питань. Своєчасна і професійна консультація юриста – це Ваша впевненість у правомірності своїх дій і можливість захисту порушених прав.

Юристи нашої фірми не просто переведуть Вам норми права, а також роз’яснять, яким чином реалізувати і захистити свої законні права та інтереси з наступних питань:

 • юридична консультація Київ по цивільним справам (підготовка, узгодження, укладення, зміна і розірвання договорів; виникнення, припинення і перехід права власності);
 • консультація юриста з сімейного права (шлюбний договір, шлюборозлучний процес, визначення місця проживання дитини, розділ майна, визнання шлюбу недійсним, аліментні зобов’язання батьків і дітей);
 • спадкового права (успадкування майна, прийняття спадщини, відмова від спадщини, відновлення термінів вступу в спадщину, поділ спадкового майна);
 • житлового права (питання вселення та виселення, визнання прав на житлове приміщення, пайове будівництво, іпотека);
 • трудового права (прийом і звільнення співробітників, підстави розірвання трудового договору, поновлення на роботі, оплата праці);
 • юридична консультація Київ із захисту прав споживачів (повернення і обмін неякісного товару, отримання компенсацій);
 • корпоративного права (реєстрація юридичних осіб та реєстрація змін вносяться до установчих документів, ліквідації юридичних осіб та індивідуальних підприємців);
 • виконавчого провадження (примусове виконання рішення судів, права стягувача і боржника, права і обов’язки пристава).

Юридична консультація від Monter Loi – якість, на яку очікуєш!

Юридична консультація в нашій фірмі проводяться як усно, так і письмово у формі короткої довідки і розгорнутого юридичного висновку.

Своєчасне звернення за кваліфікованою юридичною допомогою позбавить Вас від можливого порушення Ваших законних прав та інтересів, а також від значних фінансових втрат. Ми з радістю вислухаємо і вирішимо причини Вашого занепокоєння! Звертайтеся!

Обратный звонок