Житлове право

Консультація юриста з житлових питань – від 300 грн

ПЕРЕВАГИ СУПРОВОДУ – Юрист з житлових прав:

team-100x100

Команда адвокатів професіоналів

Confidential-100x100

Повна конфіденційність

Individual-100x100

Індивідуальний підхід

Predstavitelstvo-100x100

Представництво фізичних та юридичних осіб

Reshenie-voprosov-100x100

Швидке і ефективне вирішення юридичних питань

Price-100x100

Демократичні ціни

ЦІНИ НА ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВОГО ПРАВА

Захист прав та інтересів у справах про визнання особою, що втратила права користування житловим приміщеннямвід 5000 грн.
Захист прав та інтересів у справах про права користування житловим приміщеннямвід 5000 грн.
Захист прав та інтересів у справах про визнання ордера недійснимвід 6000 грн.
Захист прав та інтересів у справах про вселення або виселеннявід 6000 грн.
Захист прав та інтересів у справах про встановлення порядку користування житловим приміщеннямвід 6000 грн.
Захист прав та інтересів у справах про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послугиДоговірна
Захист прав та інтересів у справах про визнання права власності на самочинне будівництво (житловий будинок)від 10000 грн.

РІШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ У ЖИТЛОВОМУ-ПРАВОВОМУ ПОЛІ:

prvatization-150x150

Супровід в процесі приватизації і реприватизації житл

viselennya-150x150

Регулювання питань щодо вселення та виселення

arenda-150x150

Аналіз і складання договорів оренди та продажу житла

budivnitstvo-150x150

Визнання самовільного будівництва, захист права на користування житлом

А ТАКОЖ, ЮРИСТ З ЖИТЛОВИХ ПРАВ ОРГАНIЗУє:

 • Захист прав та інтересів у справах про визнання особою, що втратила права користування житловим приміщенням;
 • Захист прав та інтересів у справах про права користування житловим приміщенням;
 • Захист прав та інтересів у справах про визнання ордера недійсним;
 • Захист прав та інтересів у справах про вселення або виселення;
 • Захист прав та інтересів у справах про встановлення порядку користування житловим приміщенням;
 • Захист прав та інтересів у справах про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги;
 • Захист прав та інтересів у справах про визнання права власності на самочинне будівництво (житловий будинок).

Адвокат з житлових спорів в Києві – MonterLoi

Юридична фірма Монте Луа надає послуги юриста з житлових питань. Також кваліфіковано буде надана консультація в будь-якому правовому полі. Адвокат з житлових спорів в Києві допоможе Вам розібратися з концепцією питання з юридичної сторони, проконсультує і допоможе у вирішенні питань житлового права.

Юридичні консультації з житлових питань потрібні кожному, хто планує здійснювати покупку або продаж нерухомості. Адже для того щоб інвестиція в житло себе виправдала, важливо зробити детальний аналіз правовстановлюючих документів, встановити законність угоди, перевірити нерухомість на предмет арешту (відчуження), відсутність обтяжуючих факторів і т.д. Тільки юрист з нерухомості Київ може допомогти в укладанні прозорої, вигідної угоди з придбання нерухомості та інших питань, пов’язаних з нею.

Юрист з нерухомості: особливості послуги

адвокат по жилищным вопросам

Адвокат з нерухомості – це ваш шанс зберегти майно і гроші. Він займається перевіркою правової сторони договору. Тільки досвідчений фахівець знає, які саме документи потрібно перевірити, на що саме звернути увагу.
В адвокатському об’єднанні «Монте Луа» житлова консультація юриста дає можливість клієнтам отримати надійний захист своїх прав і відомості про справжність документів на нерухомість. Спеціаліст може розглянути документи як в оригінальному вигляді, так і скан копії, переслані на електронну адресу.

Після аналізу отриманих даних клієнт отримує письмовий висновок. У кожному пункті звіту вказані бази перевірки і розшифровка їх значення. Після підсумовування юрист по квартирним питанням робить висновок про те, чи варто здійснювати покупку даного житла і який відсоток ризику в придбанні.

Юрист з житлових питань може перевірити майнове право новобудови, триплексі, таунхаусі, дуплекси і т.д. Розглянути право власності на квартиру, кімнату в комуналці, будинок, земельну ділянку, комерційну будівлю, паркомісце і т.д.

Перевірити нерухомість перед укладенням договору – це важливий етап, яким не варто нехтувати. Договори, пов’язані з нерухомістю, бувають таких видів: оренда, суборенда, управління, купівля-продаж, дарування, обмін, форвардний контракт, будівництво, пайова участь і т.д.

Консультація юриста з житлових питань

Юрист з питань нерухомості Київ зобов’язаний захистити ваші права і інтереси в питанні, пов’язаному з житлом. Практика показує, що справи, пов’язані з житловим правом, особливі. Вони вимагають від юриста не тільки знань в області житлового права, а й в інших областях юриспруденції.

Житлова консультація юриста повинна проходить так, щоб юрист зміг знайти індивідуальний підхід до клієнта. Тільки так можливо організувати оперативну і ефективну допомогу у вирішенні його питання. Наші співробітники готові допомогти з проблемою незалежно від її складності. Житлове питання – це напрямок, в якому ми прекрасно орієнтуємося, а значить, точно зможемо вам допомогти.

Житлове законодавство в нашій країні часто коригується, змінюються нормативні акти. Самостійно ознайомитися з діючими законами досить складно, а ще складніше зрозуміти, який напрям для захисту свого права вибрати.

Юридична консультація житлове право наших юристів сформована на основі чинного законодавства. Тільки після вибору найбільш ефективної стратегії допомоги, юристи приступають до роботи.

Виникли питання, пов’язані з конфліктами через купівлі або продажу? Чи не можете приватизувати земельну ділянку? Тоді сміливо звертайтеся до нас вже сьогодні, адже вам необхідна консультація юриста з житлових питань. Ми допоможемо у вирішенні таких проблем:

 • купівля-продаж нерухомості або земельної ділянки;
 • правоустановчі документи на нерухомість;
 • операції, пов’язані з арештом житла;
 • самовільне будівництво;
 • захист в суді.

Наші професіонали гарантовано нададуть результативну допомогу в будь-якому питанні, пов’язаному з житлом і земельними ділянками.

Чому варто вибрати юридичну компанію «Монте Луа»

Юрист з житлових питань Києва з юридичної фірми «Монте Луа» розбереться в найскладнішому питанні, пов’язаним з нерухомістю. Чому варто звернутися саме до нас? Основні причини:

 • досвідчені, талановиті юристи;
 • бездоганна репутація;
 • ефективний результат роботи;
 • доступні ціни.

Ми швидко перевіряємо документи на нерухомість. Після аналізу перевірки можемо зробити висновок по законності угоди, висновок про її безпеки. Юрист завжди розповість вам про існуючий ризик, порадить вихід з ситуації, що склалася.

Ми готові надати повний юридичний супровід угоди, пов’язаної з нерухомістю. Надамо допомогу в зборі документів в БТІ, ГРС, Держземагенство і у нотаріуса. Допоможемо відстояти ваше право власності, законно розділити житло між власниками.

Обратный звонок