г. Киев, ул. Лютеранская 3

Кримінальне право

кримінальне правоВажко переоцінити роль адвоката в долі кожного фігуранта у судовому розгляді. Захист у кримінальних справах може знадобитися не тільки обвинуваченому, а й людині, що проходить у справі як свідок. Обвинувачений без юридичної допомоги може не впоратися з тонкощами правової системи і програти справу, навіть якщо його докази здаються очевидними.

Адвокат з кримінального права не тільки побудує грамотний план дій щодо захисту. Він не допустить порушення прав підозрюваного під час досудового розслідування; докладе всіх необхідних зусиль, щоб мінімізувати негативні наслідки для підзахисного; счинить усі допустимі згідно з законом дії, для припинення судового діловодства. Головна мета кожного адвоката – виправдувальний вирок або пом’якшення відповідальності наскільки це можливо.

Послуги адвоката у кримінальних справах для свідків також актуальні. Адже свідки, відповідно до законодавства, несуть кримінальну відповідальність за свої свідчення. І, як показує практика, в процесі розслідування легко можуть бути перекваліфіковані в підозрюваних. Навіть під час звичайного допиту людина без спеціальної підготовки може зробити компрометуючі помилки. Кримінальний адвокат допоможе уникнути цього.

Якщо Ви стали фігурантом кримінальної справи і маєте потребу в захисті, досвідчені кримінальні адвокати юридичної компанії «Монте Луа» допоможуть Вам. Кваліфіковані адвокати у кримінальних справах розпочнуть Ваш захист на будь-якому етапі діловодства.

Кому знадобляться послуги адвоката?

Якщо відбулося порушення кримінальної справи, допомога адвоката стане потрібною:

 • затриманому правоохоронцями;
 • підозрюваному під час слідства і судового розгляду;
 • потерпілому, котрий претендує на компенсацію матеріального, фізичного або морального збитку;
 • свідкові злочинних дій.

Компетенція кримінального адвоката

Так склалося, що наші співвітчизники не поспішають вдаватися до допомоги адвоката, відкладаючи це «на потім». Однак і свідки, і обвинувачені часто не знають своїх прав, а судова система працює проти них.

Адвокат у кримінальних справах може вести справи за злочинами:

 • економічним;
 • проти особистості;
 • проти державної влади;
 • проти громадської безпеки;
 • проти військової служби.

В спектр його послуг входить:

Представляти інтереси клієнта на всіх етапах діловодства

Участь в слідчих діях з метою гарантувати дотримання прав клієнта

Пошук і підготовка свідків, збір доказової бази

Аналіз перспектив справи і вироблення оптимальної стратегії захисту

Забезпечення дотримання прав і свобод підзахисного

Здійснення зв’язку клієнта, що знаходиться під вартою, з рідними

Консультація адвоката у кримінальних справах в компанії Monter Loi пропонується недорого.

Функції адвоката під час розслідування

На етапах досудового слідства та судового розгляду, функції адвоката розподіляються за двома векторами руху.

Захист у кримінальних справах клієнта починається з вивчення адвокатом матеріалів справи, вже наявних у слідства. На їх підставі і після обговорення з підзахисним, виробляється стратегія захисту, націлена на:

 • виправдання,
 • пом’якшення
 • перекваліфікацію звинувачення.

Побачення адвоката з клієнтом не лімітована ні за часом, ні за частотою.

Поки йде розслідування, адвокат у кримінальних справах в Києві задіяний у всіх проведених слідством діях. Він контролює законність проведених дій і, при наявності порушень, складає відповідно до процедури скарги. Як долучені до справи, можуть послужити причиною визнання отриманих матеріалів недійсними.

Виконання вироку

Навіть найдосвідченіший адвокат не гарантує результат судового розгляду. Якщо справа виявилася програшною для клієнта, адвокат може вплинути на визначення місця відбуття покарання, спробує домогтися дострокового зняття судимості, а так само буде клопотати про:

 • відстрочення вироку;
 • умовно-дострокове звільнення;
 • звільнення від покарання або його пом’якшення;

Крім цього, якщо в місцях позбавлення волі порушуються права його клієнта, адвокат по кримінальним справам оскаржить їх.

Адвокат гарантує підзахисному сумлінне надання правової допомоги. Гонорар адвоката не залежить від результату і, в разі негативного завершення справи, не може бути повернений, якщо зроблено все, що належить, для захисту.

До кого звернутися?

На сьогоднішній день компаній, що надають адвокатські послуги в Києві, чимало. Але знайти професіонала з кримінального права не так вже й легко. Юридична компанія «Monter Loi» має багаторічний досвід і багаж виграних справ. Наші юристи готові підключитися до справи на будь-якому етапі. Юридична консультація по кримінальних справах в фірмі «Монте Луа» допоможе Вам у складній життєвій ситуації.

Обратный звонок