г. Киев, ул. Лютеранская 3

Право інтелектуальної власності

У нинішній час, в Україні правильно оформлене право інтелектуальної власності відповідно до встановленого законодавством, позитивно впливає на ефективність ведення бізнесу. Воно включає особисті майнові та немайнові права. Для офіційного захисту цих прав необхідно їх документальне підтвердження.

Найбільш поширені види інтелектуального права

интеллектуальная собственностьПереважно виділяють кілька інститутів прав інтелектуальної власності в Україні:

 • Авторське право. Це основний регулятор відносин осіб при створенні і подальшому застосуванні творів в різних областях. Твір – результат творчості фізичних осіб, записаний на матеріальний носій. Ці особи є початковими власниками всіх прав на оригінальні твори. Це реальна форма вираження, яка потребує захисту прав.
 • Суміжні права. Даний вид відносять до категорії виняткових прав. Це своєрідне право на результати виконавської діяльності. Сюди відносять фонограми, різні повідомлення по телебаченню, радіо, зміст баз даних.
 • Право на патенти. Це сукупність правових норм, що визначають регламент захисту прав на різні винаходи, промислові зразки і моделі. Ці види об’єктів відносять до промислової власності. Правовстановлюючої документації є патенти. Вони регулюють правові відносини, які стосуються створення і використання об’єктів. Процес використання включає будь-які дії, пов’язані з введенням в товарообіг.
 • Об’єкти інтелектуальної власності, що носять нетрадиційний характер. Не так давно право інтелектуальної власності отримали наступні результати трудової діяльності: відкриття, раціоналізаторські пропозиції, досягнення в селекції.
 • Право на засоби індивідуалізації. Це умовне позначення, що використовується для виділення виробників, їх товарів і лінійок серед конкурентів. Існує текстове, графічне, тривимірне, звукове і змішане втілення індивідуалізації.

Право інтелектуальної власності, його захист

интеллектуальная собственностьУ випадках різних правопорушень суд, в установленому законами порядку, може вжити таких постанови:

 • Про прийняття всіляких заходів, щоб запобігти порушенню права інтелектуальної власності, зберегти відповідні докази. Виконати це необхідно невідкладно.
 • Про припинення пропуску товарів на митному кордоні у випадках, коли експорт / імпорт здійснюється з порушеннями.
 • Про вилучення з обігу продукції, яка була виготовлена ​​або введена в товарообіг з порушеннями.
 • Про вилучення різних матеріалів, знарядь, які застосовувалися при виробництві товарів з порушенням, або про знищення цих матеріалів.
 • Про накладення разового стягнення в грошовій формі на відшкодування збитків за незаконне застосування об’єкта. Розмір встановлюється на законних підставах, при цьому враховується ступінь вини особи, а також інших важливих обставин.
 • Про публікації в ЗМІ повних відомостей про вчинені порушення права інтелектуальної власності, судове рішення у даній справі.

Спектр послуг, що надаються нашими фахівцями

Компанія «Монте Луа» в Україні має бездоганну репутацію. Ми підібрали штат висококласних фахівців з колосальним досвідом роботи. На їхньому рахунку безліч успішних справ. Ми з радістю допоможемо вирішити будь-які проблеми, а також надамо консультації. До переліку наших послуг входять:

 • правовий консалтинг. Містить питання реєстрації об’єктів інтелектуальної власності, захисту та відчуження прав на них, захисту від конкуренції, в якій використовують недобросовісні методи;
 • підготовка документації. При цьому підготовляються проекти, здійснюється реєстрація авторських договорів, в тому числі договір передачі;
 • юридичне супроводження. Тут зачіпаються питання обкладання податками діяльності, яка стосується операцій по об’єктах інтелектуальної власності;
 • представництво в суді. Ця послуга вкрай необхідна при різних судових розглядах і суперечках, які стосуються даної сфери.

Наші фахівці надають юридичні консультації та допомогу при оформленні документації під час реєстрації всіх прав. Крім цього ми допомагаємо захистити права на всі об’єкти інтелектуальної власності.

Юридична компанія «MonterLoi» – завжди на варті Ваших інтересів!

Обратный звонок