г. Киев, ул. Лютеранская 3

Адвокат по ДТП

Кожен автомобіліст розуміє, що від ДТП ніхто не застрахований. Навіть якщо всі учасники дорожнього руху будуть виконувати ПДР, можливі надзвичайні ситуації. Вони можуть бути пов’язані з погодними умовами, технічними несправностями авто, неякісним дорожнім покриттям і т.д. Якщо ви потрапили в аварію і не знаєте, що вам робити, вам терміново необхідний адвокат по ДТП в Києві.

Адвокат по ДТП – хто це?

advokat_dtp

Не кожен водій знає, як правильно вести розмову з поліцією і з представниками страхової служби. Саме тому у багатьох з’являються зайві витрати на врегулювання деяких питань. Щоб уникнути неприємностей і фінансових втрат, слід знайти хорошого юриста або самостійно досконально вивчити законодавство.

Адвокат по ДТП – це людина, яка зможе надати якісну юридичну допомогу в питаннях, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Він може надати професійну консультацію в дистанційному режимі або особисто приїхати, і відстоювати ваші інтереси.

Страхові компанії в Києві не зацікавлені у виплаті коштів. Тому найчастіше вони шукають найменші недоліки з боку автовласника, щоб уникнути виплат. Для того щоб отримати від них все, що належить за договором, потрібен грамотний юрист.

Кращий адвокат по ДТП знає, як розмовляти з чиновниками, представниками громадських організацій та поліцейськими. Завдяки цьому він завжди може прийняти альтернативне рішення, яке допоможе його клієнту.

Коли потрібен адвокат по ДТП?

Адвокат по ДТП потрібен вам, якщо:

 • страхова компанія відмовляється від виплат компенсації або тягне з виплатами, просрочівая терміни за договором;
 • винуватець ДТП не хоче платити за ремонт вашої машини;
 • страховики неправильно оцінюють завдані збитки, применшуючи суму виплати;
 • ви не винні у трагедії, а вас позбавили права керування транспортним засобом;
 • ви винні в ДТП, хочете отримати юридичну підтримку.

Стратегія роботи автоюриста

advokat_dtpАвтоюрист працює з кожним клієнтом по індивідуально розробленої стратегії. Але все ж існує загальноприйняті норми черговості дій:

 • Оформлення довіреності. Для того щоб адвокат став вашим офіційним представником, необхідно нотаріально оформити довіреність. Відповідно до неї, ваш юрист зможе відстоювати ваші інтереси в різних інстанціях на законних підставах.
 • Розгляд події. Адвокату необхідно надати повну інформацію про те, що трапилося. Він проаналізує отримані дані і зробить висновок про заподіяний збиток. Для повноцінного аналізу ситуації знадобляться: схема ДТП, фото місця події, незалежна оцінка пошкодження авто, оцінка страховою компанією. Якщо сума, яку почитала страховка, набагато менше реальної суми ушкоджень, адвокат подає претензію в страхову.
 • Претензія в страхову.
 • Позов до суду. Якщо страховики не хочуть виплачувати необхідну на ремонт суму, необхідно скласти позов до суду. Для цього складається позовну заяву, до якого прикріплюють всю документацію про ДТП. Головним доказом вашої правоти вважається незалежна оцінка пошкоджень. Але якщо суми оцінки у незалежної експертизи і страхової компанії дуже сильно відрізняються, суд може зажадати провести додаткову оцінку.
 • У страхових компаніях працюють досвідчені юристи, які будуть до останнього відстоювати свою правоту. Тому вам варто також скористатися послугами хорошого юриста, який представить ваші інтереси в суді.
 • Виплата страхової суми. Зазвичай страховики не поспішають з виплатою. Єдине, що може їх прискорити, це судове рішення. Якщо навіть після рішення виплати не настає, то необхідно звернутися до Автоюрист, який допоможе зібрати пакет документів для залучення співробітників виконавчої служби.

У компанії «Монте Луа» в Києві працюють кращі фахівці, які можуть вирішити поставлену перед ними задачу в максимально стислі терміни. Ціна послуг виправдана їх якістю. Грамотний підхід до роботи, досвід і досконале знання законів наших адвокатів допоможуть вам впоратися з будь-якою ситуацією. Чим раніше ви звернетеся до професіонала, тим більше шансів на перемогу.

Обратный звонок