г. Киев, ул. Лютеранская 3

Адміністративне право

Адміністративний суд створений для захисту прав будь-якого громадянина країни, чиї права порушили рішення, бездіяльність або неправомірні дії органів влади держави.

Ні фізичні, ані юридичні особи не застраховані від контакту з будь-якими державними органами.

Допомогти вирішити проблеми, пов’язані з порушенням ваших прав, зможе лише юрист з адміністративних спорів, який має великий досвід роботи і знання в цьому напрямку. Самостійне врегулювання такого роду справ має безліч ризиків. Тому для допомоги краще залучити такого професіонала, як адвокат по адміністративним спорах.

Коли потрібен адвокат по адміністративним спорам

Найчастіше фізична особа потребує захисту адвоката у зв’язку з адміністративним правопорушенням, пов’язаним з порушенням правил дорожнього руху. Наприклад, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння і т.д.

Юридичні особи звертаються за допомогою найчастіше тоді, коли виникають адміністративні суперечки з податковою або митною службою. Щоб виграти справи в даному напрямку, потрібен великий професіоналізм, специфічні знання, якими володіє юрист з адміністративних питань, і має великий досвід роботи в спілкуванні з органами державної влади.

Які послуги надає адвокат по адміністративних справах

Юрист в адміністративних справах компанії Монте Луа може допомогти і надати такі види послуг:

  • захистити і представити фізичну або юридичну особу в органах суду в зв’язку зі справами адміністративних правопорушень;
  • проконсультувати клієнта в юридичних питаннях, пов’язаних з будь-якою адміністративною справою;
  • захистити в суді та надати консультацію у зв’язку з порушенням правил дорожнього руху;
  • оскарження та визнання постанови про залучення до адмін. відповідальності незаконною;
  • допомогти визнати незаконні рішення, постанови, акти, дії або бездіяльність органів влади та місцевих самоврядувань або посадової особи;
  • адвокат з адміністративних питань повинен ознайомитися з матеріалами справи та розробити стратегію захисту;
  • скласти адміністративну документацію будь-якого виду.

Компанія Монте Луа гарантує надійний правовий захист у разі звернення до наших юристів у будь-яких ситуаціях.

Вивчення юристом матеріалів по справі

Адміністративний адвокат юридичної фірми Monter Loi має право вивчити матеріали справ, як будь-які інші юристи. З метою захисту клієнта надати суду докази, принести та візувати клопотання. На першій зустрічі клієнт обговорює з адвокатом всі подробиці справи, щоб адміністративний юрист зміг розробити ефективну та дієву стратегію захисту. Тому дуже важливо, щоб фахівець був знайомий з тонкощами адміністративного кодексу і мав достатній досвід ведення такого роду справ.

Як відбувається рішення адміністративних спорів

Попередньо слухання проводяться одноосібно суддями закритими засіданнями в присутності обох сторін. За 3 доби перед слуханням сторонам повинні бути спрямовані повідомлення. Слухання можуть провести і без присутності обвинуваченої сторони, в зв’язку з клопотанням або ж коли є підстави для проведення судових розглядів.

Коли проходить попереднє слухання, ведеться протокол засідання.

Коли проводяться підготовчі дії, вирішуються два види питань: перший – це перевірка допустимої підстави, що стало причиною призначення судового засідання, а другий – підготовка до розгляду справи за судовим порядком.

Юридична компанія Monter Loi захистить ваші права і допоможе у вирішенні найскладніших справ, пов’язаних з адміністративними правопорушеннями. Ми зробимо все можливе, щоб позбавити клієнта від покарання або відповідальності.

Обратный звонок