Юрист в Печерському районі

Без правового захисту в наш час досить важко обійтися, тому юридична компанія Monter Loi готова надати свої послуги в Солом’янському районі столиці. Ми пропонуємо будь-яку юридичну допомогу, наші фахівці готові виїхати за будь-якою адресою Солом’янки і надати правову консультацію. Наш юрист в Печерському районі допоможе здійснити переписку з судами, правильно подати позов про захист своїх прав.

Завдяки якісній роботі наших співробітників, ви гарантовано будете вирішувати виниклі суперечки на свою користь, зберігаючи дорогоцінний час і примножуючи фінанси. Наша компанія відрізняється індивідуальним підходом до кожного, навіть дуже складному випадку, ми працюємо з клієнтами на умовах повної конфіденційності.

Перелік послуг, що надається адвокатами компанії Монте Луа

Yuridicheskie_uslugi

Наші адвокати готові до будь-яких юридичних суперечок і надають весь спектр правових послуг, будь то юридична консультація на Печерську або судові засідання. Ви не залишитеся один на один зі своїми проблемами, наші кваліфіковані юристи обов’язково допоможуть розібратися:

 • з кредитними спорами з фінансовими організаціями;
 • з проблемами, що виникли в результаті дорожньо-транспортних пригод;
 • зі спорами за страховками;
 • з розділом нерухомості, іншого майна;
 • з неправильно оформленими бізнес-договорами, допоможуть їх юридично грамотно розірвати або визнати недійсними;
 • з оскарженням рішень і актів державних структур;
 • з сімейними майновими та іншими спорами;
 • зі звинуваченнями за кримінальними статтями;
 • з іншими юридичними та правовими проблемами.

Послугами наших юристів можуть скористатися не тільки фізичні особи, а й різні організації або компанії. Також можливі укладення договорів про правовий обслуговуванні на постійній основі.

Особливості діяльності адвокатської компанії Monter Loi

Послуги адвоката на Печерську вельми доречні для подолання бюрократичних проблем, які створюють чиновники і силовики всіх мастей при веденні бізнесу. Тільки грамотний, з правової точки зору, підхід дозволить поставити на місце котрі вважають себе богом чиновника. В особливих випадках у нас є можливість залучити до вирішення проблем громадськість і засоби масової інформації, тому що широкий розголос моментально змушує наші державні структури повертатися в правове поле.

Так, до деяких справах можна залучати звичайних юристів, але адвокати, згідно із законодавством, наділені деякими перевагами:

 • адвокати, на відміну від юристів, мають право представляти клієнта в судах і кримінальних справах;
 • існує таке поняття, як адвокатський запит, який обов’язковий до виконання всіма органами влади.

Таким запитом адвокату дозволено збирати необхідну інформацію по суті проблеми, відправляти запити в різні організації для отримання різноманітних документів по справі.

Чому клієнти вибирають юридичну компанію Монте Луа

Наша компанія вирішує питання по всьому спектру юриспруденції, в штаті компанії працюють тільки висококласні юристи. Їм знайомі всі тонкощі в кредитному, кримінальному, адміністративному, сімейному, цивільному, житловому, трудовому і в інших видах права. Адвокат в Печерському районі готовий вести справи в судах усіх інстанцій, починаючи від районного суду і закінчуючи Верховним Судом України.
Багато наших клієнтів дозволяють свої проблеми в ході юридичного консультування або в досудовому порядку. Для нас важливо не затягувати процес, щоб виставити величезний рахунок – наше завдання допомогти клієнту і вирішити його питання на початковому етапі співпраці.

Обратный звонок