Як перевірити машину юридично

kak-proverit-avtoАвтомобіль – це не завжди показник достатку, перш за все, це практичний засіб для пересування. Купуючи машину з салону, у автовласника не виникає проблем з оформленням документів, і як наслідок юридичних труднощів, пов’язаних з купівлею. Але, на жаль, не кожен може витратитися на нову машину, а з авто б у може виявитися не все так гладко.

Способи перевірки авто на юридичну чистоту

Авторинок пропонує широкий вибір автомобілів різних моделей. За невелику суму грошей можна купити цілком пристойну машину з 5-10 річної експлуатацією. Але якщо на перший погляд покупцеві здається, що з авто все добре, це не завжди означає, що так є насправді. Недобросовісні продавці можуть продавати транспортний засіб після ДТП, в угоні, в заставі і т.д., і приховувати це. Тому доцільно перед покупкою перевірити машину, щоб після операції не кусати лікті. Слід зробити:

  • візуальний огляд;
  • технічний огляд;
  • юридичну перевірку.

Візуальний і технічний огляд

Для здійснення такого роду оглядів краще звернутися до фахівців, які мають можливість провести комплексну діагностику. Завдяки їй ви дізнаєтеся все про працездатність електрообладнання, двигуна, коробки і інших важливих систем в транспортному засобі.

Увагу звертають і на стан лакофарбового покриття. Адже автомобіль може бути отрихтовать після ДТП, яке приховує власник авто.

Перевірка юридичної чистоти

kak-proverit-avtoНасамперед важливо перевірити чи є у продавця повний пакет документів. Він повинен складатися з:

  • техпаспорта;
  • свідоцтва про реєстрацію;
  • страховки;
  • довіреності (якщо продавець не господар).

Перегляньте документи, зверніть увагу на наявність або відсутність на них спеціальних написів, голограм, Держзнаку і інших елементів, що вказують на їх справжність. Напис на техпаспорті повинна прощупується при мануальному огляді.

Якщо на машині є якесь конструктивне переобладнання, це повинно бути зафіксовано в документі.

Перевірте машину по базі. Так ви можете переконатися, що вона не в угоні, не в арешті і не в розшуку. Для цього можна звернутися до співробітників поліції на дорожніх постах. Але варто взяти до уваги той факт, що інспектор поліції – це не експерт, і він може лише надати дані, які числяться в базі, а не дати експертний висновок. Якщо номери перебиті, це побачить тільки фахівець.

У кожного авто є VIN-номер, саме по ньому найлегше перевірити юридичну чистоту машини. Варто звірити ВІН-код на кузові з тим, що зазначений в техпаспорті. Після його варто ввести в поле для перевірки на спеціальному сайті. Але така перевірка не є повністю достовірною.

Автомобіль – це дорогий засіб пересування, тому купуючи його, слід бути гранично уважним. Щоб не купити кота в мішку, краще звернутися за допомогою до професіоналів компанії «Монте Луа», які зможуть виявити юридичні проблеми і вберегти вас від покупки викраденого, переваренного або арештованого автомобіля.

Обратный звонок