г. Киев, ул. Лютеранская 3

Захист прав та інтересів при розірванні шлюбу

Останнім часом істотно збільшилася кількість розлучень. У даній ситуації позитивним моментом вважається тільки те, що люди вважають за краще конфліктні ситуації в родині вирішувати цивілізовано, застосовуючи для цього законні методи. Таке розірвання шлюбу вважається витратним за часом, трудомістким процесом, що супроводжується різними нюансами. Для того щоб і без того неприємна процедура завершилася якнайшвидше, до того ж в емоційному плані менш болісно, ​​рекомендуємо за допомогою звернутися до професіонала своєї справи – адвокат з розлучень Київ.

Хто такий адвокат з розлучень?

Як правило, процес розлучення супроводжується додатковими питаннями. Бажано при їх вирішенні отримати консультацію у фахівця в цій сфері. Кваліфікований адвокат зі шлюборозлучних справ досить затребуваний, адже він приносить чималу користь. У разі розлучення він при необхідності надає допомогу у вирішенні питань, що стосуються розділу спільно нажитого майна. Також можуть виникнути суперечки про позбавлення однієї зі сторін батьківських прав. Зустрічаються інші нюанси, наприклад, інтереси дітей враховуються у разі розлучення судом. Моментів, які необхідно вирішувати, дуже багато. Щоб все зробити правильно, а потім не шкодувати про це, рекомендується звернутися в юридичну фірму «Монте Луа», де є адвокат з розлучень. Для початку, щоб розробити стратегію, визначити подальшу поведінку, зайнятися підготовкою необхідної документації, потрібна буде попередня консультація.

адвокат з розлучення

Як через суд оформити розлучення?

Рішення про розлучення в разі, якщо є неповнолітні діти або один з подружжя проти розірвання шлюбу, приймається тільки судом. Якщо один наполягає на розірванні шлюбу, то навіть якщо другий не згоден, це не причина для відмови в розлученні. В іншому випадку, це може вважатися примусом до шлюбу, що абсолютно неприпустимо. Суд може самостійно надати термін для розірвання шлюбу.

Є ще один варіант – шлюборозлучний адвокат може подати клопотання. Тривалість періоду для обмірковування може становити 1-2 місяці, але не більше шести. Підставою для розірвання відносини вважається бажання отримати розлучення хоча б одного з подружжя. У разі якщо обоє з подружжя хочуть отримати свободу, то при подачі заяви суду необхідно надати нотаріально завірений договір. У ньому подружжя озвучують всі моменти, пов’язані з участю батьків в утриманні, вихованні дітей. Юрист з розлучень в Києві може надати допомогу у вирішенні даних питань. У цьому ж документі встановлюються розміри аліментів, а також варіант їх стягнення. Головним документом для вирішення питання через суд вважається позовну заяву на розлучення. Щоб аргументи були переконливими, бажано його складання довірити справжньому професіоналу своєї справи. Особливо важливо це в тому випадку, якщо є діти або потрібна розподіл майна.

Адвокати з розлучень нашого адвокатського об’єднання «Монте Луа» здійснять повний супровід процесу, складуть заяву, позбавивши вас таким чином від численного відвідування будівлі суду.

Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливо час для наших клієнтів, тому намагаємося все оформити швидко, при вашому мінімальної участі.

Звертайтеся до нас для повного супроводу розірвання шлюбу

У яких випадках варто звернутися до нас за послугою «адвокат зі шлюборозлучних процесів Київ» для повного супроводу шлюборозлучного процесу

  • немає бажання зустрічатися в суді з дружиною або чоловіком;
  • через зайнятість у вас немає часу відвідувати всі судові заходи;
  • не хочете залишитися без підтримки адвоката, якщо процес розлучення вийде за рамки звичайного розірвання шлюбу, або ж виникнуть пов’язані з дитиною питання, майнові суперечки.

Для оформлення розлучення будуть потрібні наступні документи:

  • копія паспорта, ідентифікаційного коду;
  • оригінал свідоцтва про шлюб або дублікат, в разі його втрати;
  • копія свідоцтва про народження дитини, якщо він є.

Скільки коштує професійна допомога і які терміни

Порядок оформлення в суді шлюборозлучного процесу з допомогою наших адвокатів в Києві наступний: якщо взаємної згоди немає, то чекати потрібно 2-4 місяці, якщо чоловік, дружина згодні на розлучення, то все можна вирішити за місяць.

Скільки коштує розлучитися в Україні? Вартість послуг адвоката зі шлюборозлучних процесів залежить від різних факторів. Вона встановлюється з урахуванням обсягу роботи, місця виконання покладених функцій. Підсумкова вартість в кожному випадку визначається індивідуально, з урахуванням необхідного часу для вирішення питань, а також яке завдання поставлено клієнтом. У вартість розлучення включені послуги юриста, судові витрати.

Обратный звонок