г. Киев, ул. Лютеранская 3

Складання та правовий аналіз договорів

При будь-якому виді діяльності, щоб уникнути недомовок і проблем між сторонами укладаються договори, в яких описують найменші деталі та аспекти. Часто люди нехтують цим етапом, а потім несуть величезні фінансові втрати. Такі ситуації можна побачити досить-таки часто і в будь-якій сфері. Саме тому так важливо приділяти особливу увагу цьому, особливо якщо мова йде про великі суми. Розробка договорів вимагає багато часу, уваги до деталей, вміння правильно і чітко описувати вимоги. Все це не так легко, як може здатися на перший погляд. Тому варто довірити цю справу професіоналові і не ризикувати в таких важливих питаннях. Послуги зі складання договорів надає безліч фірм, але лише одиниці з них можуть зробити це грамотно і правильно. Адже не всі фірми попередять своїх клієнтів про те, що неправильно складений договір можна легко розірвати і при цьому провернути великі фінансові махінації. І тоді сам процес укладення договору буде марним спочатку.

Послуги юриста зі складання договорів – необхідність або марна трата часу

Оскільки законодавство для звичайної людини дуже складне і незрозуміле, то вже увійшло в звичку з юридичних питань звертатися в нашу юридичну фірму «Монте Луа». Складання договорів не виняток і є одним з найбільш частих послуг. Оскільки ми працюємо в багатьох сферах права, то відповідно і договори абсолютно різні. Надаємо послуги зі складання договорів купівлі-продажу, оренди, підряду, дарування, лізингу, надання послуг та інші.

Для того, що дізнатися яка на складання договору ціна вам варто перейти на нашу сторінку, присвячену цій темі. Там ви знайдете всю необхідну інформацію. Або набирайте наш номер телефону, і висококваліфіковані менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію. Крім того, у вас є можливість залишити заявку на нашому сайті, і ми обов’язково вам зателефонуємо.

Правовий аналіз договору

Ми рекомендуємо скористатися вам послугою правової експертизи договору і убезпечити себе від можливих ризиків. Наша компанія вже багато років працює на ринку і знає, як саме має бути. Найчастіше фахівці перевіряють:

 1. правильність і порядок прописаних реквізитів;
 2. умови дострокового розірвання договору;
 3. предмет договору;
 4. відповідність юридичним статусам;
 5. відповідальність сторін;
 6. і багато інших деталей.

Правовий аналіз договору вже давно став стандартною процедурою для більшості фірм, адже саме ця процедура показує всю суть справи, без води та іншого. Фахівці в нашій компанії зроблять все на вищому рівні, а саме:

 1. здійснять повний аналіз договору і всіх його зобов’язань;
 2. проаналізують основні положення і їх ефективність;
 3. розкриють сильні і слабкі сторони договору;
 4. Попередять про можливі ризики;
 5. Складуть рекомендації по змінах;

Юридичні послуги складання договорів

Якщо ви не знаєте нічого про укладання договорів, то наша фірма вам обов’язково допоможе. Ми знаємо всі підводні камені і з легкістю їх обійдемо. За час нашої практики жоден договір, складений нашою компанією не був анульований в суді. Наша юридична компанія «Монте Луа» працює з 2009 року і вже має великий досвід, напрацьований роками.

Але незважаючи на високий рівень, ми пропонуємо нашим клієнтам демократичні ціни, які може собі дозволить кожен. Як правило, вартість складання договору або будь-якої іншої послуги досить висока, щоб нею користуватися так часто. Саме через це люди економлять, а потім несуть ще більші збитки. Ми дбаємо про своїх замовників і тому надаємо оптимальну цінову політику.

Обратный звонок