г. Киев, ул. Лютеранская 3

Складання позовних заяв

Позовна заява про визнання права власності – засіб для захисту свого майна

Елементи складання документа:

  • Позовна заява про визнання права власності на спадкове майно;
  • Позовна заява про визнання права власності на нерухоме майно;
  • Заперечення проти позову, мирової угоди, апеляційної та касаційної скарги;
  • Профільні заяви і клопотання;
  • Супровід при виконанні рішення суду.

Позовна заява про визнання права власності – перехід від переговорів до дій

Якщо переговори і судові розгляди не вирішують проблеми поділу рухомого і нерухомого майна, то потрібно переходити від розмов до дій і перше, що вам потрібно зробити – це скласти нормативні документи: позовну заяву про визнання права власності на спадкове майно або позовну заяву про визнання права власності на нерухоме майно.

Підготовка даного документа веде за собою складання численних заяв, скарг, заперечень і проведення тривалих судових розглядів. Після отримання виконавчого листа в гру вступають судові пристави і часто, правоохоронні органи. Цей процес не обходиться без втрати величезної кількості ваших сил, часу і грошей.

Ми обмежуємо своїх клієнтів від виснажливої судової тяганини, беремо на себе функції представника і посередника на весь період судового процесу. Тому за участю наших юристів у вас підвищується ймовірність виграти справу без будь-якої шкоди.

Як проходить у нас складання позовної заяви та заперечення проти позову?

  1. Об’єктивна оцінка ситуації і зважування аргументів, які виступають на користь клієнта.
  2. Збір доказів і необхідних документів. За бажанням клієнта цим займаємося ми або він самостійно.
  3. Написання позовної заяви. Термін складання цього документа залежить від конкретного випадку і оцінюється індивідуально (середній час – 2-3 дня).
  4. Оплата держмита клієнтом (вона не входить у вартість юридичних послуг).
  5. Подача позовної заяви до суду юридичним представником клієнта.
  6. Ухвалення, призупинення або відхилення заяви судом.
  7. Призначення дати судового засідання і проведення судового слухання. Присутність клієнта не обов’язково, так як наш юрист виконує роль законного його представника і відстоює права клієнта, максимально його захищаючи.
  8. Винесення судового рішення. У разі негативного результату справи, за бажанням клієнта відбувається оскарження постанови. У разі виграшу юристу вручається виконавчий лист.

«MONTER LOI» – відповімо на позов із гідністю!

Наші юристи виступають на стороні не тільки позивача, а й відповідача. В такому випадку ми складаємо відгук на позовну заяву, готуємо зустрічний позов, пишемо клопотання про відкладення розгляду справи. Алгоритм його підготовки аналогічний вищеописаному: за бажанням клієнта ми збираємо докази, представляємо його в суді і займаємося оскарженням рішення.

У разі звернення клієнта до нас вже після винесення рішення суду і програшу справи, ми вивчаємо ситуацію і шукаємо підстави для оскарження постанови. Якщо причини для заперечення знаходимо, то подаємо скаргу.

Важливо! Звертаючись до нас за допомогою, ви не втрачаєте, а виграєте гроші і економите час. Наші юристи вирішать проблему стягнення основного боргу і пені, дізнаються, чи потрібно вам платити держмито за подачу позову до суду і підкажуть її розмір.

Ми подбаємо про зниження неустойки, зменшенні розміру стягнення за завдані збитки і моральну шкоду. У разі успішного результату справи сторона, що програла буде зобов’язана відшкодувати вам витрати на складання позовної заяви та супутні юридичні послуги.

Ваш успіх безпосередньо залежить від швидкості дій – не зволікайте, зателефонуйте нам!

Обратный звонок