г. Киев, ул. Лютеранская 3

Представництво та захист прав і інтересів

Логічно що, якщо ваша справа дійшла до суду, значить його не так просто вирішити і в ньому є багато спірних моментів. А ще коли ваш противник приводить вагомі аргументи, то в даній ситуації легко здати позиції. Саме тому, вам необхідний професіонал, який підготовлений і знає, що саме потрібно робити. Така людина має відповідну освіту, досить стресостійка, володіє знаннями про основи психології і знає про підводні камені у своїй сфері діяльності. Як не крути, але самостійно клієнт не зможе виступити в суді на такому ж високому рівні.

Представництво в судах та його особливості

Суд – місце, де кожен показує свої вміння, знання, стратегію і рівень підготовки. Звичайно, це не весь список, адже його можна продовжувати ще довго. В основному судовий розгляд направлено на з’ясування суперечок, які самі клієнти вирішити не можуть. Але не варто забувати про те, що представництво в суді може відбуватися на різних рівнях, в межах того чи іншого права. Безумовно, від цього безпосередньо залежить яка буде на представництво в суді ціна і скільки це зможе тривати.

Представництво інтересів в суді – це комплекс дій, спрямованих на аналіз наявних та витребування всіх відсутніх документів, вивчення історії контрагента (перевірка партнерів і контрагентів), оцінка перспективи позитивного результату судового процесу, підготовка всіх процесуальних документів, представництво в суді у всіх інстанціях, отримання необхідного рішення суду і його фактичне виконання (виконавче провадження).

Варто пам’ятати, що суд – це не тільки відстоювання інтересів громадян, а й протистояння професіоналів. Так що будьте готові до того, що якщо у вашого противника буде висококласний фахівець, а ви вирішили заощадити на цьому, то рішення не на вашу користь практично гарантовано. На жаль чи на щастя, але адвокат, якому добре заплатили, буде чітко і якісно відстоювати інтереси свого клієнта, наводячи при цьому вагомі докази.

Якщо говорити про сам порядок ведення судових справ, то в основному вони складаються з таких етапів:

 1. аналіз документів
 2. досудове врегулювання конфлікту
 3. підготовка листів, претензій, меморандумів
 4. підготовка різних документів в суд (позовні заяви, зустрічні позови, клопотання)
 5. сам судовий процес (представництво інтересів в суді, отримання різних експертних висновків)
 6. оскарження рішень виконавчої служби через суд або органи юстиції

Важливо визначити, що кожен з етапів важливий і повинен бути відпрацьований на всі 100%. Тільки при відповідальному підході до справи можливий бажаний результат. Але звичайно ж, краще врегулювати конфлікт до суду, адже так набагато легше, вигідніше і дешевше. Судовий розгляд – справа не коротка і вимагає багато часу на підготовку.

Юридичне представництво в суді

Захист інтересів в суді – справа дуже серйозна і вимагає максимальної підготовки. І його можна довірити фахівцеві, який добре розбирається в своїй сфері. Перед представництвом в суді юристи:

 1. Аналізують базу доказів;
 2. Проводять всі необхідні експертизи;
 3. Підготують всю документацію для суду;
 4. Ретельно продумають лінію захист;
 5. Будуть впевнено представляти ваші інтереси перед судом;
 6. І багато іншого.

Тому перед судом варто спробувати вирішити конфлікт заздалегідь. Адже потім весь судовий процес затягується на тривалий період і вимагає від учасників значних витрат.

Наша юридична компанія захищає інтереси в різних сферах права, а саме:

 1. податковому;
 2. фінансовому;
 3. банківському;
 4. корпоративному;
 5. страховому;
 6. сімейному;
 7. адміністративному

Також наша фірма надає різні послуги:

 1. в адміністративних судах;
 2. в комерційних арбітражних судах;
 3. в господарських судах;
 4. у цивільних справах.

Вартість представлення інтересів в суді

Вважається, що юридичні послуги досить дорогі і на них потрібні великі суми. Але насправді все залежить від того наскільки серйозна і заплутана справа. Також важливу роль відіграє фірма, де ви вирішили обслуговуватися. Адже у кожного свій рівень цін і своя цінова політика. Наша компанія пропонує якісні послуги за розумну ціну. Крім того, наші фахівці при замовленні навіть мінімальної послуги нададуть вам якісне обслуговування і дадуть кілька слушних порад.

Чому ви повинні вибрати компанію «Монте Луа»

На даний момент в юридичній сфері функціонує безліч фірм, які борються за своїх клієнтів. Безумовно, конкуренція – це кращий засіб для поліпшення якості послуг, що надаються. Але завоювання довіри клієнтів при такій гострій конкуренції процес більш тривалий і складний. Саме тому ми кожен день намагаємося поліпшувати свій рівень обслуговування, щоб бути кращими для вас. Коли постає питання про юридичні послуги, то більшість клієнтів посилається на відгуки, рейтинг фірми, кількість успішних справ і на багато інших показників. І це вірно, адже що може бути краще, ніж відгуки тих, хто вже скористався послугами агентства.

Тому ми намагаємося бути кращими для своїх клієнтів і розширюємо спектр своїх послуг. Але звичайно ж у нас є цілий перелік переваг перед іншими фірмами. А саме:

 1. ми маємо великий досвід, адже працюємо з 2009 року
 2. наймаємо тільки висококваліфікованих фахівців
 3. гарантуємо якісне виконання своєї роботи
 4. завжди доступні для клієнта
 5. працюємо в багатьох сферах права
 6. відповідальні за виконану роботу

Допомога нашого юриста в суді дозволить Вам досягти оптимального вирішення Вашого питання при мінімальних витратах часу, сил і засобів.

Представництво нашого юриста позбавить Вас від необхідності «виділяти час» і особисто брати участь у всіх засіданнях, наприклад, в господарському або адміністративному суді.

Ваша позиція буде чітко обґрунтована з точки зору законодавства, а не ґрунтуватися на особистих спостереженнях, емоціях і життєвому досвіді.

Кваліфікований юрист зможе домогтися максимально позитивного рішення на Вашу користь, а також поставити на розгляд суду питання про компенсацію.

Представництво в суді України

Мало хто замислюється про те, що професія юриста не досить універсальна. І тому її не завжди можна застосувати в будь-якій точці світу. Юрист перш за все повинен бути справжнім професіоналом у своїй країні. Крім того, професія юриста передбачає постійне спостереження за останніми новинами в цій сфері. Тільки таким чином юрист може стати справжнім професіоналом.

Важливо відзначити, що Україна, як і інші країни, має постійні зміни в юридичній сфері. Тому юристам необхідно звертати увагу і ретельно стежити за найменшими змінами. Саме від того наскільки добре фахівець орієнтується в законах, залежить успіх в суді.

Наші професіонали завжди в курсі будь-яких змін і завжди попередять вас про це. Також це буде вагома перевага в суді перед опонентами. Коли адвокат представляє ваші інтереси, то він зобов’язується використовувати процесуальні права, які надані чинним законодавством України. Завдяки зібраному досвіду наші адвокати можуть виконувати навіть найскладніші завдання, а також отримувати максимальну вигоду з ситуації.

Наші фахівці для кожного з клієнтів розробляють певну стратегію, правову позицію, яка найбільш вигідна в ситуації клієнта. Юристи компанії прагнуть не тільки виграти саму справу в суді, але і забезпечити його реальне виконання.

Всю можливу інформацію про наші послуги ви можете отримати на нашому офіційному сайті. Тут ви зможете знайти всі необхідні дані: види послуг, їх опис, вартість. Також у вас є можливість безпосередньо зв’язатися з нашими менеджерами і поговорити з фахівцем безпосередньо або ж призначити зустріч. Крім того, є можливість отримання онлайн консультації. Ви можете вибрати будь-який варіант, який зручний саме для вас.

Обратный звонок