г. Киев, ул. Лютеранская 3

Представництво інтересів в суді

Представництво і захист прав та інтересів Клієнта в органах судової влади, органах міністерства внутрішніх справ, органах прокуратури, органах державної влади, інших установах та організаціях та перед фізичними особами.

Представництво в суді – щоб вигравати, потрібно захищатись

Представництво в суді – це комплекс юридичних процедур, які здійснюються юристом від імені певних осіб, третіх сторін, заявників, державних органів, органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів. Повноваження судового представника для ведення справ повинні бути виражені в довіреності, виданій та оформленій відповідно до закону.

Захист інтересів в суді проводиться відповідно до плану, розробленого для захисту інтересів: з урахуванням оцінки ситуації та індивідуально виробленого підходу для кожної захисту відповідача в суді. Ведення справ юристом в суді та судовий захист так само, як і судове представництво відбувається з суворим погодженням плану захисту, який у процесі послуг представництва в суді повинен додатково коригуватися, виходячи з ситуації по справі. Ведення справ у суді юристом відбувається з урахуванням того, що представництво в суді захисника з боку контрагента вимагає адекватної системи захисту інтересів клієнта.

Представництво інтересів в суді: як це робимо ми?

Ми надаємо послуги: представництво інтересів в суді по будь-яких питаннях, у тому числі у суперечках:

 • представництво інтересів в суді по стягненню заборгованості та відсотків за користування чужими грошовими коштами, штрафним санкціям за договорами надання різних видів послуг, договорам поставки, оренди, позики, транспортної експедиції, агентським договорам і т.п.;
 • по невиконанню сторонами зобов’язань за договорами будівельного підряду;
 • по оскарженню рішень податкових органів;
 • по визнанню угод недійсними та неукладеними, по їх розірванню;
 • представництво інтересів в суді по притягненню до адміністративної відповідальності організацій та індивідуальних підприємців, заперечуванню постанов про притягнення до адміністративної відповідальності;
 • по захисту ділової репутації у формі спростування відомостей та відшкодування збитків;
 • в області нерухомості та землекористування;
 • по неспроможності (банкрутстві);
 • іншим спорам, пов’язаним із здійсненням підприємницької та іншої економічної діяльності юридичними особами та індивідуальними підприємцями.

Звертаючись до юридичної компанії Monter Loi з питань представництва у суді, ви отримуєте:

 • індивідуальний підхід у веденні будь-якої справи в суді. Використання раніше складених шаблонних документів при веденні справи найчастіше виявляється фатальною невдачею, тому кожен процесуальний документ складається строго індивідуально, з урахуванням специфіки фактичних обставин справи;
 • швидкість та надійність вирішення справи. Наші фахівці виробили індивідуальні методики ведення суперечки в суді, що дозволяють прогнозувати і прораховувати можливі варіанти дій опонентів та своєчасно здійснювати «контрміри»;
 • впевненість у тому, за що платите гроші. Робота з Вами починається з індивідуального плану робіт, який включає в себе покроковий графік кожної дії, терміни і вартість робіт. Наша робота закінчується очікуваним результатом і звітом про виконану роботу.

Юристи компанії «Monter Loi» мають великий практичний досвід представництва інтересів клієнтів у різних судових інстанціях — представництво у суді. Наше завдання — досягнення максимально вигідного результату судового розгляду для клієнта при найменших судових витратах.

Ми ведемо справи клієнтів у Арбітражних судах, судах загальної юрисдикції, а також захист у Верховному суді та Вищому Арбітражному суді. Наші клієнти завжди впевнені в ефективному розгляді справи і свого захисту в суді будь-якої інстанції. Представництво у суді з «Monter Loi» — шлях до вирішення ваших проблем! Радимо Вам в цьому переконатися!

Обратный звонок