г. Киев, ул. Лютеранская 3

Позовна заява про визнання права власності

Позовна заява про визнання права власності – спосіб захисту особистого майна

Канцелярські елементи складення документа:

 • Позовна заява про визнання права власності на спадкове майно
 • Позовна заява про визнання права власності на нерухоме майно
 • Заперечення проти позову, мирової угоди, апеляційної та касаційної скарги
 • Профільні заяви та клопотання
 • Супровід при виконанні рішення суду

Позовна заява про визнання права власності – перехід від переговорів до дій

Якщо переговори та досудовий розгляд не вирішують проблеми поділу рухомого і нерухомого майна, то потрібно переходити від розмов до дій, і перше, що вам потрібно зробити – це скласти нормативні документи: позовну заяву про визнання права власності на спадкове майно або позовну заяву про визнання права власності на нерухоме майно.

Підготовка даного документа веде за собою складання численних заяв, скарг, заперечень і проведення тривалих судових розглядів. Після отримання виконавчого листа в гру вступають судові пристави та часто, правоохоронні органи. Цей процес зачіпає втрату величезної кількості ваших сил, часу та грошей.

Ми обмежуємо своїх клієнтів від виснажливої ​​судової тяганини, беремо на себе функції представника і посередника на весь період судового процесу. Тому з нашими юристами у вас підвищується ймовірність виграти справу без будь-яких втрат.

Як проходить у нас складання позовної заяви та заперечення проти позову?

 1. Об’єктивна оцінка ситуації та зважування аргументів, які виступають на користь клієнта.
 2. Збір доказів і необхідних документів. За бажанням клієнта цим займаємося ми або він самостійно.
 3. Написання позовної заяви. Термін складання цього документа залежить від конкретного випадку та оцінюється індивідуально (середній термін – 2-3 дні).
 4. Оплата держмита клієнтом (воно не входить у вартість юридичних послуг).
 5. Подання позовної заяви до суду юридичним представником клієнта.
 6. Прийняття, тимчасове зупинення або відхилення заяви судом.
 7. Призначення дати судового засідання та проведення судового слухання. Присутність клієнта не обов’язкова, оскільки наш юрист виконує роль законного його представника і відстоює права клієнта, максимально його захищаючи.
 8. Винесення судового рішення. При негативному вирішенню справи, за бажанням клієнта відбувається оскарження постанови. У разі перемоги юристу вручається виконавчий лист.

«Monter Loi» – відповімо на позов гідно!

Наші юристи виступають на стороні не тільки позивача, а й відповідача. В такому випадку ми складаємо відгук на позовну заяву, готуємо зустрічний позов, пишемо клопотання про відкладення розгляду справи. Алгоритм його підготовки аналогічний вищеописаному: за бажанням клієнта ми збираємо докази, представляємо його в суді та займаємося оскарженням рішення.

У разі звернення клієнта до нас вже після винесення рішення про судову поразку, ми вивчаємо ситуацію та шукаємо підстави для оскарження постанови. Якщо причини для заперечення знаходимо, то подаємо скаргу.

Важливо! Звертаючись до нас за допомогою, ви не втрачаєте, а виграєте гроші та економите час. Наші юристи вирішать питання стягнення основного боргу і пені, дізнаються, чи потрібно вам платити держмито за подачу позову до суду та підкажуть його розмір.

Ми подбаємо про зниження штрафу/пені, зменшення розміру стягнення за завдані збитки та моральну шкоду. У разі успішного вирішення справи сторона, що програла буде зобов’язана відшкодувати вам витрати на складання позовної заяви та супутні юридичні послуги.

Ваш успіх залежить від швидкості дій – не зволікайте, зателефонуйте нам!

Обратный звонок