г. Киев, ул. Лютеранская 3

Отримання ліцензій, дозволів, патентів

Для чого потрібне отримання ліцензії?

Отримання патенту – це процедура отримання спеціального дозволу — ліцензії, що надає право здійснювати ліцензовані види діяльності. Даний документ видається юридичній особі або індивідуальному підприємцю за умови дотримання вимог, що застосовуються до того чи іншого виду робіт або послуг.

Здійснення підприємницької діяльності без спеціального дозволу в певних галузях є протизаконною дією, здатною призвести до адміністративної і навіть кримінальної відповідальності. Недотримання ліцензійних вимог – це також грубе порушення, що тягне за собою застосування санкцій.

Як отримати ліцензію за декілька днів з дотриманням усіх вимог?

Якщо вам бракує часу та необхідних знань для того, щоб отримати ліцензію самостійно, звертайтеся до юридичної компанії Monter Loi. Ми забезпечуємо отримання ліцензії, оптимізовуючи терміни її оформлення та зменшуючи витрати замовника.

Реєстрація патенту за допомогою наших юристів — це повний юридичний супровід ліцензування робіт і послуг, пов’язаних з видачею, переоформленням, призупиненням і відновленням дії дозволу.

Отримання торгового патенту проходить за наступною схемою:

  1. Підготовка необхідних документів;
  2. Отримання погоджень у відповідних державних інстанціях;
  3. Надання пакету документів до податкових органів;
  4. Отримання ліцензії.

До пакету необхідних документів для отримання ліцензії входить:

  • заява про видачу ліцензії;
  • копії установчих документів для юридичної особи або свідоцтва про державну реєстрацію для ІП (без нотаріального завірення);
  • виписка з країни походження (перебування) або інший документ, що підтверджує статус іноземної юридичної особи (з перекладом на українську мову, засвідчується нотаріально);
  • квитанція про сплату державного мита;
  • інші документи, передбачені законом для даного виду діяльності.

Видача патенту – це наша професійна сфера

Юридична компанія «Monter Loi» надає професійну консультаційну допомогу і здійснює представництво інтересів замовника в ліцензованих органах. Наші фахівці підбирають найбільш зручну форму співпраці, консультують по відповідним ліцензійним вимогам, готують пакет необхідних для отримання ліцензії документів і супроводжують її видачу в державних органах.

Довіра клієнтів завжди виправдовується якістю наших послуг. Приєднуйтеся до їх числа!

Обратный звонок