Надання усних і письмових консультацій

Абсолютно точно можемо сказати, що жодна людина не застрахована від подій, що можуть статись з нею. Ми не можемо розбиратися у всіх сферах життя та володіти всією інформацією. Саме тому в найскладніших ситуаціях варто мати надійних професіоналів, які в будь-який час зможуть надати вам необхідну допомогу. Саме тому ми пропонуємо своїм клієнтам письмову та усну консультацію юриста. Дана послуга значно облегшує процес розв’язання юридичних питань та дає змогу людині зрозуміти, що саме їй потрібно.

Усна консультація юриста

Усна консультація юриста, як правило, є більш популярною послугою. Оскільки за короткий проміжок часу ви отримуєте відповіді на свої запитання. Даний вид консультації найчастіше проходить в режимі онлайн, через телефон або при особистій зустрічі з клієнтом. Отримавши всю необхідну інформацію, опис проблеми та бажаний результат, юрист висловлює власні рекомендації щодо даної справи та пропонує клієнтові можливі шляхи вирішення. Усна консультація містить декілька етапів. А саме:

  1. Аналіз поставленої проблеми
  2. Обговорення питань клієнта
  3. Підбір законів та відповідних законних актів, які врегульовують поставлену задачу
  4. Пошук оптимальних рішень

Таким чином клієнт може зорієнтуватись по подальших своїх діях. Тому усна юридична консультація є найпоширенішим видом юридичних послуг і користується неабияким попитом.

Письмова консультація юриста

Письмова консультація юриста є більш складним процесом та потребує більше часу, аніж усна. Як правило, юридична фірма розглядає важчі справи, які потребують більшої уваги. Клієнти, які звертаються за данною послугою, потребують незалежної думки, яка є вагомим аргументом при вирішенні спірних питань. Письмова юридична консультація може виступати вирішальним моментом при спірній ситуації. При правильному оформленні, дане рішення може розглядатися судом як повноцінний документ. Після проведення письмової консультації клієнту видається письмове роз’яснення з посиланням на норми права та судову практику України.

Вартість консультаційних послуг та шляхи отримання

Існує думка, що всі юридичні послуги коштують достатньо дорого і не кожен має змогу їх оплатити. Здебільшого це твердження є правильним, але все залежить від юридичної фірми до якої звертаєтесь. В більшості юридичних компаній ціни на консультаційні послуги мають досить демократичний рівень та допомагають клієнтам отримати відповіді на питання, які цікавлять.

Наша адвокатська фірма «Монте Луа» надає якісні послуги за розумними цінами. Команда наших професійних спеціалістів працює протягом багатьох років та має значний досвід у веденні справ. Для отримання будь-якого виду консультаційних послуг ви можете залишити заявку на нашому сайті. Після чого кваліфіковані працівники нададуть вам відповідь згідно вашого запиту. Також ви можете самостійно набрати наші номери телефонів та дізнатись необхідну інформацію.

Чому варто обирати адвокатську компанію «Монте Луа»

Розв’язання важливих юридичних питань потребує комплексного професійного підходу. Тому варто довіряти справжнім спеціалістам. Наразі на ринку юридичних послуг є велика кількість компаній, які пропонують різноманітні послуги. Чому серед всіх фірм варто обирати нашу компанію:

  1. ми маємо значний досвід роботи, оскільки працюємо з 2009 року
  2. індивідуальний підхід до кожного клієнта
  3. максимально швидко відповідаємо на будь-який запит
  4. гарантуємо якісний результат

Ми піклуємось про кожного замовника і приділяємо максимальну увагу кожному запиту.

Обратный звонок