г. Киев, ул. Лютеранская 3

Ліквідація фізичних осіб-підприємців

ЗАКРИТТЯ ФОП ЯК НАДІЙНИЙ ПОЧАТОК ДЛЯ НОВОЇ СПРАВИ

ЗАКРИТТЯ ПІДПРИЄМЦЯ – ЩО ЦЕ ТА ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Ліквідація приватного підприємця — це рішення про припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем або у разі його смерті, визнання його безвісно зниклим, недієздатним та через рішення суду.

ЛІКВІДАЦІЯ ФОП – ПРОЦЕДУРА, ДОКУМЕНТАЦІЯ, ЗАТВЕРДЖЕННЯ

Починається ліквідація ФОП із здачі державному реєстратору необхідних документів: заяви про припинення підприємницької діяльності фізичною особою–підприємцем та документу, що засвідчує оплату публікації повідомлення про цей факт.

Ці документи подаються за належним місцем проведення держреєстрації, відповідно до вимог ст. 8 «Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору» та ст. 22 «Публікація відомостей з Єдиного державного реєстру». В процесі розгляду заява та документ про публікацію оновлюють базу записів ЄДР, подаються до органів статистики, ДПС, Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. В кінцевому результаті у всіх цих службах з’являється запис про закриття ФОП.

У податковій наш спеціаліст подає заяву за формою 8-ОПП, усі договори, акти та виписки Вашої юридичної особи за останні три роки. До пенсійного фонду від Вашого імені подається форма 22-ОПП, а Вам залишається отримати на руки довідку, що дає можливість остаточної ліквідації підприємства.

ЛІКВІДАЦІЯ СПД З НАШОЮ ДОПОМОГОЮ – ЦЕ КОМФОРТНЕ ТА ВЧАСНЕ ПОРОЗУМІННЯ ІЗ ЗАКОНОМ

На шляху до ліквідацї можуть траплятися різні ситуації: неузгодження із представниками закону, питання та непорозуміння із державними органами, маса часу та сил піде, щоб зібрати кожну довідку. Навіть за умови ідеальної документації та відсутності заборгованостей ліквідація СПД може затягнутись. Тут без нашої допомоги не обійтися. Якщо Ви — не професійний юрист, Вам буде важко зорієнтуватися у питаннях, які стосуються Вашого бізнесу та встояти проти тих, хто забажає “нагріти” на Вашому незнанні руки.

Якщо потрібно, ми допоможемо не ліквідувати підприємство, а заморозити. В юридичному плані такого процесу не існує, але можливо перевести ФОП на загальну систему оподаткування і здавати один звіт протягом року. Через 3 роки Ви спокійно ліквідуєтесь без штрафів від податкової.

Довірте це закриття ФОП нам. Ми законно припинимо усе, що є причетним до Вашого підприємства — від Вас потрібні будуть лише документація, одно-дворазова присутність та бажання завершити свою справу. Чекаємо на Ваші дзвінки та листи!

Обратный звонок